Plenerowo świętujemy Dzień Chłopca

Korzystając z uroków słonecznej, jesiennej pogody wybraliśmy się do remizy OSP w Studzienicach, by w „sercu wsi” świętować Dzień Chłopca.
Na początku koleżanki z klasy zaśpiewały chłopcom „Sto lat”, złożyły życzenia oraz wręczyły własnoręcznie przygotowane laurki oraz prezenty zorganizowane przez rodziców. Wszyscy zasiedli to suto zastawionego stołu, gdzie czekał tort, ciasto i wiele innych słodkości.
Następnie zorganizowano zabawy i konkursy tak, aby każdy z chłopaków mógł się wykazać sprawnością i zdobyć nagrodę. Chłopcy brali udział w takich konkurencjach jak: chodzenie na szczudłach, przeciąganie liny, skoki w worku, skoki na skakance. Dziewczyny gorąco dopingowały swoich kolegów. Nagrodą dla wszystkich były kolorowe breloczki. Nie mogło oczywiście zabraknąć gry w piłkę nożną i zabawy w chowanego. Na zakończenie wszyscy posilili się kiełbaską z grilla.
Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Uroczystość w doskonały sposób posłużyła dalszemu poznawaniu się i integrowaniu klasy.

sdc18032 sdc18033 sdc18034 sdc18035 sdc18052 sdc18049 sdc18057 sdc18061 img_20161003_081057

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s